VIP Shiptar

Morena Taraku ‘shpërthyese’ nga Stambolli, kaq provokuese s’e keni parë moti

Njihet si një nga modelet që e merr vëmendjen në pothuajse çdo lëvizje që bënë, shkruan GazetaBlic.E tash, modelja e cila është edhe këngëtare, Morena Taraku ka kohë që po publikon imazhe nga kryeqyteti i Turqisë, Stambolli.Bukuroshja e cila njihet si një vajzë që di të provokoj hijshëm e pa e tepruar, këtë herë ka publikuar një imazh, sa me shumë stil aq edhe provokues.E veshur në rroba najloni me ngjyrë të kaltër ajo ka vënë në pah belin e saj të hollë përderisa ka  lidhur cepat e palltos në atë pikë sa i shihet i gjithë barku i sheshtë

Ndonëse është treguar e përmbajtur ajo përsëri ka rrëmbyer vëmendjen me imazhin e publikuar pasi ka zbuluar një pjesë të konsiderueshme të gjoksit me çka ka treguar se nuk ka fare nevojë për reçipeta.Ngjyra e zezë në flokë bukuroshesh nga Kosova vërehet qartë se i ka shumë hije, por edhe më shumë e ka zbukuruar grimi i kombinuar për mrekulli me veshjen.Hija të cilën taraku e ka përdorur në sy e që ka po të njëjtën ngjyrë si ajo e veshjes që mbanë ka bërë që ajo të shkëlqej në këtë imazh nga Stambolli i Turqisë.Ndryshe, modelja Taraku ka më shumë se 10 muaj që nuk ka publikuar këngë të re edhe pse numëron  me miliona shikime në YouTube. Kënga e saj e fundit mbanë titullin “SHLIF” dhe ka marrë mbi 1.4 milionë shikime. Morena pritet që shumë shpejt të vije me “Femnat” që do të jetë bashkëpunim./VipLajme/