VIP Shiptar

Genta një sykaltroshe seksi, ja si duket në pozat e fundit


Warning: A non-numeric value encountered in /home/albsitet/public_html/viplajme.info/wp-content/themes/herald/core/template-functions.php on line 170

Këngëtarja Genta Ismaili, ka publikuar disa fotografi në rrjetin social ‘Instagram’, foto në të cilat duket shumë bukur dhe mjaft provokuese, shkruan “Zëri.Info”.

Këngëtarja me publikimin e këtyre fotografive duket se po paralajmëron diçka të re nga ajo, e ndoshta së shpejti pritet projekt I ri nga ajo, ku pa dyshim do të duket shumë seksi!

Shikoni fotografitë më poshtë:/VipLajme/

Image

Image

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *