Shqiptarët nëpër Botë

Keisi e zhveshur në një dhomë me Noizyn, reperi publikon pamjet

Keisi Medini, vajza e këngëtarit Sabian është një prej anëtareve të OTR.

Shpesh ajo është përfolur se është në një lidhje me Noizyn, por zërat janë mohuar, pasi bukuroshja ka pohuar se Noizy është thjesht një mbështetje në karrierën e saj. Nuk është faji i askujt që Noizy shoqërohet me këto super femra dh tek-tuk do lindin dhe dyshime. Këtë herë nuk është Oriola Marashi. E zveshur në një prej suitave të reperti është shfaqur pikërisht Keisi.

Duket se ata janë duke punuar për një projekt të ri, pasi nuk ndodhen krejtësisht vetëm. Mes tyre është dhe një producent i huaj, teksa Keisi është e veshur vetëm me të brendshme dhe po zhvillon një photoshoting./VipLajme/