VIP Shiptar

Ledri Vula momente relaksi në pishinë

Ledri Vula është një prej reperëve më të suksesshëm dhe të dashur në estradën e vendit.

Ai është goxha aktiv me projekte të reja muzikore dhe koncerte në vende të ndryshme.

Por, reperi gjen kohë edhe për vete të relaksohet në ditët kur nuk është aspak i angazhuar në muzikë.

Së fundi, ai solli disa imazhe nga pishina, në të cilat tregon se po shijonte në maksimum ditën me diell.

Kujtojmë që projekti i fundit nga Ledri është “Merri Merri”, këngë kjo në duet me reperin Buta/VipLajme/

Image

Image

Image

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *