VIP Shiptar

Vajza e Zajmina Vasjarit mbush 4 muaj, ky është urimi i saj për të bijën!

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar Zajmina Vasjari, sot ka një ditë feste të cilën nuk e kalon kurrsesi pa fjalët më të bukura po ashtu edhe fotografi të veçanta të publikuara, shkruan “VipLajme.info”.

Vasjari në rrjetin social ‘Instagram’ ka treguar se vajza e saj sot mbushë 4 muaj e me këtë rast ka zgjedhur edhe një urim për të bijën.

Më poshtë shikojeni fotografitë:/VipLajme/

Image

Image

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *