VIP Shiptar

Zbulohet i dashuri i Morena Tarakut

Arsyeja pse Morena Taraku la Kosovën për te vazhduar jetën ne Stamboll siç duket tani më u kuptua.

Në një postim të publikuar kohë më parë e që u largua nga Instagrami menjëherë dëshmon se Morena Taraku dhe supermilioneri nga Teherani Sasha Sobhani kane filluar një romancë mes tyre.

Ky i fundit një njeri që i takon besimit islam por në bazë të postimeve me një stil të jetës mjaft luksoz dhe kapital mjaft të madh.

Më poshtë gjeni disa nga fotografitë e të dashurit të saj:/VipLajme/

Image

Image

Image


About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *