VIP Shiptar

Adelina Berisha sjell një pozë me bikini

Adelina Berisha është njëra prej këngëtareve që njihet për format e pëlqyeshme trupore.

Dhe derisa temperaturat po ngriten, ajo i është bashkuar listës së bukurosheve të famshme që publikojnë imazhe me bikini në rrjetet sociale.

Një të tillë, këngëtarja e ka publikuar gjatë të martës, ndërsa ka pozuar me bikini të kaltra.

“Përshëndetje verë”, ka shkruar Adelina në përshkrimin e fotografisë së publikuar në Instagram.

Në ndërkohë, këngëtarja e ka paralajmëruar këngën e re që pritet ta sjellë në bashkëpunim me Blastan.

Ditë më parë, ajo ka publikuar fotografi dhe video që pritet të jenë pjesë e videoklipit të ri.

Videoja muzikor pritet të jetë realizim i Max Production. /VipLajme/

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *