Foto & Video

Rita bën të papriturën, i uron shoqes ditëlindjen me fotografi topless (FOTO)

Rita Ora ka gjetur mënyrën më atraktive për të uruar shoqen e saj të ngushtë në ditën e lindjes.

Ajo ka përgatitur një seri imazhesh me miken e saj, shqiptaren Anda Vlasaku, me të cilën Rita është rritur.

Me një imazh nga koha kur ishte në Afrikë, tërësisht topless, Rita Ora është treguar e guximshme duke e publikuar këtë imazh.

“Në fillim nuk mendova se kjo fotografi ishte e përshtatshme që ta shohin të tjerët, por vaftë në djall se është ditëlindja jote. Dhe ky imazh është realizuar në mes të Afrikës (moment legjentar). Urime ditëlindjen mikja ime më e mirë. E kemi njohur njëra tjetrën që kur ishim bebe dhe jam shumë mirënjohëse që u rrita me ty”, ka shkruar Rita Ora në urimin për miken e saj, duke ia bashkangjitur fotografinë topless. /VIPLajme.info

About the author

admin

Add Comment

Click here to post a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *