Shqiptarët nëpër Botë

Shaqiri “uron” Ilda Bejlerin për ditëlindje me një pëlqim fotografie


Warning: A non-numeric value encountered in /home/albsitet/public_html/viplajme.info/wp-content/themes/herald/core/template-functions.php on line 170

Xherdan Shaqiri është emri më i përfolur i momentit nga yjet shqiptare të futbollit.

Superylli shqiptar i Liverpoolit po rrëmben vëmendjen me paraqitjet e tij në fushë, duke u treguar pjesë kyçe e suksesit të The Reds.

Megjithatë, Xherdani nuk heziton që të godasë dhe të rrëmbejë vëmendje edhe jashtë fushave.

Ai është mjaft aktiv në Instagram, aty ku Ilda Bejleri, prezantuesja e njohur shqiptare, postoi një fotografi të saj me tortën e ditëlindjes.

Ilda që duket mjaft seksi në fotografi, ka marrë mijëra pëlqime dhe urime, por një që tërhoqi vëmendjen ishte pëlqimi i Xherdan Shaqirit, që është spekuluar si ish- i dashuri i saj.